info@vuralplastikkalip.com

Kabiliyetler

Plastik Enjeksiyon Kalıbı İmalatı

Prototip veya seri üretim amaçlı, muhtelif çelik ve alüminyum metaller ile istenilen tüm ölçülerde üretim yapılabilmektedir.

Plastik Enjeksiyon Baskı işlemleri

Numune ve seri üretim amaçlı olarak istenilen tüm hammaddeler ile üretim yapılabilmektedir. Uzman personel kontrolünde ve modern enjeksiyon makinelerinde sapması düşük standart bir kalitede ve %1 hassasiyette baskı alınmaktadır. Hammaddeye ve kalıba göre gereksinim duyulabilecek tüm tamamlayıcı ekipmanlar (slika jel kurutucu, şartlandırıcı, ısıtmalı su havuzu, sıcak yolluk üniteleri vs) mevcuttur.

Silikon ve Kauçuk İmalatı

Muhtelif özellikteki silikon ve kauçuk ürünlerin imalatlarını ve gerekiyor ise nihai ürün haline gelmesi için montaj işlemlerini yapabiliyoruz.

Sünger Kesim ve şekillendirme

Antistatik veya normal olmak üzere muhtelif yapı ve yoğunluktaki süngerleri cnc routerımız ve preslerimizde şekillendirebiliyoruz.

Ahşap Sandık İmalatı

Dilediğiniz ölçülerde ve dilediğiniz ahşap tipi ile taşıma ve muhafaza sandıkları üretiyoruz. Dilerseniz sandıkların içlerine antistatik veya normal sünger dolgu uygulaması da yapabiliyoruz.

Kumaş Çanta İmalatı

Dilediğiniz ölçüde ve tipte kumaş çanta imal edip içine sünger dolgu uygulaması yapabilmekteyiz.

Muhtelif Plastik Şekillendirme İşlemleri

Rotasyon, vakum, şişirme vs gibi farklı üretim şekilleri ile elde edilebilen plastiklerin imalatları yapılabilmektedir.

Ürün Tasarım ve Geliştirme

Özellikle bilgi gizliliğinin önem arz ettiği durumlarda ürün geliştirme çalışmaları tesis güvenlik belgesine haiz tesislerimizde MSB Teknik hizmetler daire başkanlığı öneri ve görüşlerine uygun şekilde yapılabilmektedir.

Plastik Olmayan Malzemelerin Plastikleştirilmesi

Hali hazırda kullanımda olan çelik, alüminyum, ahşap vb. gibi parçaların yerlerine üretimi daha hızlı ve kolay olan, daha az maliyetli ve daha hafif olan plastik muadillerin tespiti ve imalatı yapılabilmektedir.

Alternatif Malzeme Tayini ve Tespiti

Hali hazırda kullanılmakta olan ama beklenilen değerleri karşılayamayan plastik ürünlerin yerine güncel teknolojik gelişmeler ışığında alternatif malzeme ve tasarımların hazırlanması ve sunulması işlemi yapılmaktadır.

Montaj

Üretimi tesislerimizde yapılmış veya dışarıdan sadece montaj amaçlı olarak teslim alınmış ürünlerin, teknik şartnamelere ve taleplere uygun biçimde montajları yapılabilmektedir.